INDIGO DERGISI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
INDIGO DERGISI FORUMU

http://indigodergisi.com

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

herkese selamlarr

2 posters
YazarMesaj
dddddd

Kadın
Yer : Ankara

herkese selamlarr Empty
MesajKonu: herkese selamlarr   herkese selamlarr Icon_minitimePtsi Tem. 30 2007, 22:22

2001 sonbaharında bir gezide, Reiki uzmanı bir bayanla tanışmamla başladı her şey. "Üzerine bir şeyler al çok esiyor hava" dendiğinde yorum yapmayıp sessiz kalıyordum her zamanki gibi. O üşümez, gerek yok diye konuya girdi Ülker Hanım. Sonra yıllardır içten içe bildiğim, kimseyle paylaşmadığım düşüncelerimi, ruh halimi ve nedenlerini açıkladı sağolsun Smile İndigo olduğumu ve her şeyin bir nedeni olduğunda farkettiğimde, bu sefer misyonumu aramaya koyuldum. Sonra farkettim ki, içinde bulunduğum sistemde her hangi bir sorun varsa, farkında olmadan sorunu görünür kılıyordum. Nasıl yönlendiriyorum bilmiyorum ama içinde bulunduğum ortamdaki yıllardır gizli kalmış sorun aniden patlak veriyordu. Etkileşim içinde olduğum çevrede istifalar, ayrılıklar, iflaslar; yeni başlangıç için gereken tüm yıkımlar gözümün önünde ve benim yönlendirmelerim ile gerçekleşiyordu. Halen de öyle:) Mesleğim, çevrem, yaşantım hep aynı döngü içerisinde şekilleniyor.
Siteye kaydolmamın nedeni, şu son zamanlarda içimi yiyip bitiren ama ne olduğunu anlamadığım görevimi keşfetmek. Bi şekilde, belki de sizin yardımlarınızla ortaya çıkıcak biliyorum Smile Hoşbuldum Very Happy
paris
Gümüş Üye
Gümüş Üye
paris

Erkek
Yer : fransa

herkese selamlarr Empty
MesajKonu: slm   herkese selamlarr Icon_minitimeCuma Ara. 14 2007, 06:47

Smile Gereçeklik acı vericidir. çok acı acı verici.. İşte bu yüzden onu saklar dururuz. bu derin bir hiledir. sen kendi belinlik olarak düşünür durursun ve hoşlanmadığın her şeyi bedene bırakırsın. cinselliğin bedene ait olduğunu, aşkın sana ait oldğunu söylersin. sonra sevecenliğin sana ait olduğunu;açgözlülüğün ve öfeknin ise bedene ait olduğunu söylersin. sevecenlik benliğe aittir ve zulüm bedene aittir. afedicilik benliğe aittir ve öfke bedene aittir. böylece yanlış, çirkin bulduğun herşey bedene atarsın ve güzel bulduğun herşeyle özdeşleşirsin.
bir bölünme yaratırsın yani .)))
saygılarrr..
http://www.tagged.com/parissss

herkese selamlarr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese Merhaba!!!