INDIGO DERGISI FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
INDIGO DERGISI FORUMU

http://indigodergisi.com

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Selam ışığa uyananlar

+5
Mehmet
Milen
sirius
Twist Nymph
Mexelina
9 posters
YazarMesaj
Mexelina
Elmas Üye
Elmas Üye
Mexelina

Yer : Eskişehir

Selam ışığa uyananlar Empty
MesajKonu: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 04:45

Sevgi, sevgi ve sevgi...! Titreşimi hissediyormusunuz...Yüzümde tebessüm, yüreğimde coşku ile geldim ve okuyacağım, bileceğim ve erişeceğim. Beni sevgi ile selamlarmısınız.
Twist Nymph

Twist Nymph

Kadın

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 19:38

Kucak dolusu ve kalpler dolusu sevgiler. Smile Hoşgeldiniz.
sirius
Moderator
Moderator
sirius

Erkek
Yer : izmir

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 19:54

Hoşgeldinnn Smile I love you
Mexelina
Elmas Üye
Elmas Üye
Mexelina

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePerş. Şub. 07 2008, 21:16

Bu sıcak karşılama için teşekkürler arkadaşlar...Umarım forumumuz geniş katılımlar ve düzeyli paylaşımlarla artarak farkındalık mertebesindeki arkadaşlarımıza destek ve kendini ifade edebilme alanına doğru yol alır. Sevgilerimle.
Milen

Milen

Erkek

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeC.tesi Şub. 09 2008, 23:54

Hissettirdiğiniz coşku ve kattığınız ışığınızla hoşgeldiniz sevgili Maxelina ...
Aynı titreşimde sevgi,coşku ve ışık dolu paylaşımlar diliyorum.
Mexelina
Elmas Üye
Elmas Üye
Mexelina

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePaz Şub. 10 2008, 02:28

Teşekkür ederim sevgili Milen...İki arkadaşım daha iştirak etmek üzereler umarım...Birisi ruhu uyanan, ilhamlı ve aydınlananlardan diğerine ise huzursuzluğu tanımlandı ve uyanışının eşiğinde mahmurluk yaşıyor...Sevgilerimle.
Mehmet
Yönetici
Yönetici
Mehmet

Erkek
Yer : Texas, United States

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePtsi Şub. 11 2008, 05:21

Hos geldiniz. Sevgiyle. cheers
http://indigodergisi.com/yonetmen
Mexelina
Elmas Üye
Elmas Üye
Mexelina

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePtsi Şub. 11 2008, 23:49

Teşekkür ederim sevgili Mehmet...Ne kadar garip değil mi sevgi...! Kimisi doğrudan ister ama sevgi korunuyordur...Kimine ise hiç sorgusuz verilir...Verdim denir..! Sevgilerimle. Neutral
Mehmet
Yönetici
Yönetici
Mehmet

Erkek

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeSalı Şub. 19 2008, 13:55

Sevgili Mexelina, foruma actigin ilgi cekici konu basliklari icin tesekkurler.
chaostouch

chaostouch

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeSalı Haz. 24 2008, 04:51

selam esesli kardeş :]

bu gece çok garip bir şekilde sevginin ölümsüz olduğunu anladım algıladım yaşadım.

ve bil bakalım...
bir damla sevgi ile bir okyanus dolusu sevgi arasında ne fark vardır?

saygım sevginin aynası olsun...
Mexelina
Elmas Üye
Elmas Üye
Mexelina

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeSalı Haz. 24 2008, 06:58

chaostouch demiş ki:

ve bil bakalım...
bir damla sevgi ile bir okyanus dolusu sevgi arasında ne fark vardır?

Bunu düşünsel yada duygusal bir kurgu ile yanıtlamaya çalışmak isterdim ama soruyu başlıbaşına göreceli algıladığım için suskun kalmak durumundayım. Bir damla, yağmur, ırmak, deniz yada okyanus fark aramam sanırım ancak, cevabı senin pencerenden görmüş olmayı umursarım. Teşekkürler. Smile
metin özkara

metin özkara

Erkek
Yer : istanbul

MesajKonu: sevgiyle açılan yüreklerimizin ışığında aydınlanan bedenimiz   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePerş. Tem. 03 2008, 22:58

evrenin yaratımdaki ritmin ,bizdeki yansımaları olak gördüğüm sevgi tomurçuklarının hepimizin içine aşkın bilgisi olarak ekilmesi dileğiyle.
Mexelina
Elmas Üye
Elmas Üye
Mexelina

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 09 2008, 02:14

Bu güzel temenniye ancak iştirak edilir. Teşekkürler Metin Özkara.
N.Güneş

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 05:20

Aman tanrım! hayatımda ilk defa bu kadar sevgi dolu ve bu kadar neşeli insanı bir arada görüyorum o kadar çok özlemişim ki içime bir umut ışığı doğdu adeta!Dostlarım! sizlerle tanışmak bnm için dünyadaki en büyük zevk! Very Happy
sirius
Moderator
Moderator
sirius

Erkek

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeCuma Şub. 27 2009, 17:42

hoşgeldiniz... Very Happy I love you tanıştığımıza memnun oldu her daim huzurlu sevgi dolu günler dostlar diliyorum. Bu hayatta artık en değerli şey samimi, içten ve en önemli çıkarsız sevgi, işte bunu yansıtabilmek ne güzel, kolayca seni seviyorum demek yanlış anlaşılmaktan korkmadan, tüm içtenlikle ne kadar harika bir duygu.. içinizde ki ışığı kaybetmemeniz temennimle çünkü o ışığı şahsen ben şu anda içimde hissedebiliyorum garip ama gerçek I love you
Shizoid

Shizoid

Erkek
Yer : Dünya

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimePtsi Mayıs 04 2009, 22:19

Selamlar...Çok gariptir ki sokakta karşılaştığımız yabancı kişilere kolay kolay selam veremeyiz,fakat burda nedense durum farklı...Kimbilir,belki de iletişimin bir parçasıdır bunlar da...
Mehmet
Yönetici
Yönetici
Mehmet

Erkek

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06 2009, 12:09

selamlar, hos geldiniz. cheers
sirius
Moderator
Moderator
sirius

Erkek

MesajKonu: Geri: Selam ışığa uyananlar   Selam ışığa uyananlar Icon_minitimeC.tesi Haz. 06 2009, 05:37

Shizoid demiş ki:
Selamlar...Çok gariptir ki sokakta karşılaştığımız yabancı kişilere kolay kolay selam veremeyiz,fakat burda nedense durum farklı...Kimbilir,belki de iletişimin bir parçasıdır bunlar da...

selam hoşgeldiniz Smile

aslında bu istek sokakta da oluyor. bazen bir insana kanınız kaynıyor yolda görüyorsunuz ve selam vermek, gülümsemek istiyorsunuz yada bir kişiy sıkıntılı görüyorsunzu ve acılarını hissediyorsunuz o zamanda teselli etmek istiyorsunuz. Sokakta ki insanları da incelediğiniz de selamlaşmak konuşmak istiyorsunuz. Bazen birbirinizi anlar gibi bakışıyorsunuz insanlarla. Evet ortak düşüncelerimiz var diyorsunuz birbirinize ama kimse cesaret edemiyor. Tek farkettiğim buna ancak küçükler cesaret edeiliyor. O saf ve korkusuz yürekler el uzatabiliyor, rahatça gülümseyebiliyor, kendi içten gelen duygularını ifade edebiliyorlar. Biz her nedense bu cesaretimizi kaybediyoruz ve aslında bir baskı altında oluyoruz. Nette herşey daha kolay oluyor Smile Görmüyorsunuz, tepkisinin ne olacağını bilmiyorsunuz o yüzden herşey ve iletişim daha kolay oluyor. Ama bir reelde yapılan iletişim kadar etkili olmuyor özünde. Smile

Selam ışığa uyananlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam selam
» selam
» Selam
» selam